Terapia neuro-odruchowa Sorensensistem ™

Gabinet Sorensensistem w Krakowie. Terapia neuro-odruchowa Sorensensistem ™  łączy:
- chińską teorię meridianów,
- i akupunkturę,
- wietnamskie i południowoamerykańskie mapy ciała,
- współczesną wiedzę o anatomii i fizjologii człowieka,
- nowoczesną naukę o neuroanatomii.

Terapia neuro-odruchowa Sorensensistem ™ to nowoczesna wersja znanej od tysięcy lat metody nazywanej refleksologią.

To połączenie kilku metod z zakresu terapii naturalnych. Metoda została opracowana przez Dunkę Lone Sorensen, która połączyła starożytne metody terapii manualnych różnych kultur z całego świata z nowoczesną naukę neuroanatomii. W ten sposób powstała bardzo skuteczna i naturalna metoda terapeutyczna, która pomaga w problemach o podłożu neurologicznym i hormonalnym.

Terapia neuro-odruchowa Sorensensistem ™ łączy:
– chińską teorię meridianów,
– i akupunkturę,
– wietnamskie i południowoamerykańskie mapy ciała,
– współczesną wiedzę o anatomii i fizjologii człowieka,
– nowoczesną naukę o neuroanatomii.

Połączenie terapii pozwala terapeucie ustalić przyczyny braku równowagi w zdrowiu klienta i dostarcza wiedzę, która pozwala rozpocząć proces leczenia organizmu. Połączenie starożytnych terapii ze współczesną wiedzą o anatomii i fizjologii z wewnętrznymi możliwościami regeneracji ciała ludzkiego pozwala na przywrócenie równowagi na wszystkich poziomach, to znaczy:
– fizycznie,
– psychicznie,
– energetycznie.

W pracy nad swoją metodą Lone Sorensen korzysta z wyników prac naukowców z całego świata. Są to: dr Yamamoto (YNSA) z Japonii, dr Castillo Morales z Argentyn, dr Wong z USA, dr Chau z Wietnamu, Maria Perez z Argentyny i dr J. Bossy z Francji.

Międzynarodowy Instytut Międzynarodowy Instytut Neuro-terapii twarzy, dłoni i stopy Lone Sorensen SL został założony w 1978 roku. Jest instytucją świadczącą usługi w zakresie edukacji Refleksologii, laseroterapii i anatomii. Instytut uczy w: Danii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Belgii, Anglii, Japonii, Kanadzie, Chinach, Australii, Oman, USA, Meksyku, Argentynie, Słowenii, Bośni, Polsce i Hiszpanii, gdzie Lone uczy z zespołem 35 instruktorów . Instytut liczy ponad 14 000 studentów na całym świecie.