O mnie

Bellata gabinet manualnych terapii naturalnych Bowen

Mam na imię Beata i witam na autorskiej stronie Bellata.

Jestem terapeutką manualnych terapii naturalnych: Techniki Bowena i refleksologii.

Gabinet Bellata otworzyłam w czerwcu 2016 roku. Początkowo praktykowałam w nim wyłącznie Technikę Bowena. Obecnie w pracy stosuję także refleksologię szkoły Sorensensistem ™, terapię oddechem oraz trening uważności.

Wykonywane przez mnie terapie redukują objawy stresu i zapobiegają rozprzestrzenianiu się jego skutków w organizmie. Tym samym zachęcają organizm do podjęcia procesów naprawczych. Terapie tworzą optymalne środowisko do podjęcia pracy na rzecz własnych komórek, tkanek i całego ciała, a przez to wpływają na wszystkie wymiary człowieka.

Na blogu znajdziesz się prawdziwe historie związane z moją praktyką terapeutyczną. Najnowsze informacje na temat pracy gabinetu Bellata zamieszczam na stronie fanpage FB.

A jeśli ciekawi cię, skąd nazwa witryny Bellata, to wyjaśniam, że pochodzi ona z języka rdzennych mieszkańców Australii, Aborygenów, i oznacza kangura. Australia to ojczyzna Thomasa Bowena – twórcy terapii, która zachwyciła mnie do tego stopnia, że z jej powodu zmieniłam swoje życie zawodowe. Zawsze chciałam towarzyszyć ludziom w ich sprawach i wspierać ich na drodze do lepszego życia. Wcześniej robiłam to jako dziennikarka, teraz wykonałam skok wyżej i bezpośrednio pomagam przynosząc ulgę w bólu lub chwilę przyjemnego odpoczynku od codziennych spraw.

Specjalizuję się w terapii:

  • schorzenia psychosomatyczne
  • terapia skutków przewlekłego stresu
  • obniżony nastrój dzieci i dorosłych
  • otyłość o podłożu hormonalnym i/lub emocjonalnym
  • zaburzenia hormonalne kobiet, w tym niepłodność, menopauza
  • terapia manualna wypalenia zawodowego

W gabinecie Bellata można także skorzystać z zabiegów anty-aging:

  • masaż odmładzający twarzy
  • terapia złotem

Terapie, które wykonuję, są jak promień słońca w codziennym życiu. Jeśli chcesz się chwilę ogrzać, to zapraszam. Może inaczej spojrzysz na to, co dzieje się w Twoim życiu i … ciele? Może pozwolisz sobie na chwilę odpoczynku? A kiedy już przystaniesz, może okazać się, że zdrowie jest tuż za rogiem, tylko schowało się na chwilę.
Jak słońce.

Zapraszam do kontaktu:)

Beata Karaś

kontakt