Czy potrzebuję terapii?

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne coś ci dolega. Prawdopodobnie Ty, Twoje ciało, a może i dusza, potrzebujecie wsparcia. Być może myślisz o podjęciu terapii, ale jeszcze nie jesteś tego pewien.

Jeśli nie wiesz, czy potrzebujesz terapii, odpowiedz sobie na jedno pytanie:

Czy dziś czujesz się tak samo zdrowy jak cztery lata temu?

Jeśli odpowiedziałeś tak, to gratuluję – to znaczy, że jesteś zdrowy.

Jeśli jednak odpowiedź brzmi nie, może warto zadbać o siebie i wrócić chociażby do stanu sprzed czterech lat, kiedy było lepiej?

Wiesz zapewne, że na stan naszego zdrowia wpływa wiele czynników. Są to:

– skłonności dziedzicze

–  sposób odżywiania

– aktywność fizyczna

– wykonywana praca

– stan emocjonalny

– higiena psychiczna

– stres

Terapie naturalne, które stosuję w gabinecie Bellata, są bardzo delikatne a równocześnie skuteczne. Niektórych metod dbania o swoje zdrowie możesz nauczyć się w czasie wizyty, a potem będziesz mógł kontynuować terapię samodzielnie w domu. Takie są ćwiczenia oddechowe czy metody treningu uważności mindfulness– choć subtelne, znacząco poprawiają jakość życia.

Terapie naturalne sięgają do źródeł problemów zdrowotnych i dysfunkcji. Wypadki i kontuzje zdarzają się i trudno całkowicie wyeliminować je z życia. Ale wiele z trapiących Cię dolegliwości zaprosiłeś do swojego życia sam. Dolegliwości i stany chorobowe bardzo często są rezultatem trybu życia, jaki prowadzimy. Jeśli chcesz, aby powrót do zdrowia był trwały, należy podjąć kroki w kierunku eliminacji, a przynajmniej ograniczenia wpływu negatywnych elementów na Twoje życie.

Każdy z nas ma wpływ na stan swojego zdrowia poprzez:

– stosowanie właściwej diety

– prowadzenie aktywności fizycznej

– dbanie o higienę psychiczną i rozwój osobisty

Zapraszam do kontaktu
i do gabinetu

kontakt

Bellata gabinet manualnych terapii naturalnych Bowen