blog

Wspomaganie płodności

Terapia Bowena wspomaga poczęcie nowego życia w sposób nieinwazyjny i z poszanowaniem godności człowieka.

Terapia Bowena jest metodą, która oddziałuje na cały organizm pacjenta. Terapia usuwa blokady, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i w ten sposób uruchamia procesy samoleczenia zapisane w każdym organizmie. Uruchomienie procesów samoleczenia doprowadza do równowagi wszystkie funkcje ciała. Dotyczy to również sfery płodności człowieka.

Terapia Bowena dociera do przyczyn niepłodności i w prawdziwy sposób rozwiązuje problemy par, które zmagają się z trudnościami w poczęciu dziecka. Również w sferze wspomagania płodności metoda Bowena jest tylko katalizatorem procesów naprawczych– całą pracę powrotu do zdrowia wykonuje sam organizm pacjenta. Przywrócenie dobrego stanu zdrowia powoduje, że zrównoważony organizm sam decyduje o poczęciu.

W jakim stopniu Technika Bowena jest skuteczna w leczeniu niepłodności? W takim samym jak w innych schorzeniach, czyli około 80 %. Indywidualne doświadczenia terapeutów mówią, że nawet w beznadziejnych przypadkach, gdzie medycyna akademicka nie mogła pomóc dochodziło do poczęcia. Na świecie żyją dziesiątki tysięcy ‘bowenowych’ dzieci, czyli dzieci poczętych dzięki terapii Bowena.

Terapia Bowena jest skuteczna w usuwaniu dolegliwości, takich jak:

– długotrwały stres
– torbiele jajników
– endometrioza
– nieprawidłowości hormonalne
– zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS)
– bóle miesiączkowe
– nieregularne lub nietypowe krwawienia
– stała wydzielina śluzowa
– bolesne współżycie

Zachęcam, aby pary wspólnie korzystały z terapii.