Bowen’s baby – Technika Bowena i niepłodność

Czasem wystarczy jeden zabieg, ale częściej są potrzebne długie miesiące terapii, zanim przyjdą na świat: Bowenowe dzieci. Na takie dzieci mówimy „Bowenowe”, bo nie byłoby ich, gdyby nie terapia Bowena.

Dziś otrzymałam wiadomość od pacjentki, bardzo miłą wiadomość. Czekałam na nią wiele miesięcy. Pacjentka napisała:

Witam Pani Beato, nie wiem czy Panią informowaliśmy – 23 lutego urodził się nam synek . Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

To moje trzecie Bowenowe baby:-)))

Terapia Bowena pomaga bezpłodnym parom w staraniach o poczęcie i narodziny dziecka. Czasem wystarczy jeden zabieg, gnale częściej są to długie miesiące terapii zanim przyjdą na świat Bowenowe dzieci.

Pacjentka, która dziś napisała, miała za sobą 2 lata starań o dziecko zanim trafila do mojego gabinetu. Była zdrowa, bez znanych przeszkód. Terapia Techniką Bowena była jednym z elementów starań o dziecko. Pacjentka była na diecie eliminacyjnej, która wykluczyła problemy ze strony układu pokarmowego. W wywiadzie pacjentka wskazała, że pracuje zmianowo i dodatkowo praca wiązała się z dużym stresem. Kobieta zmieniła pracę na spokojniejszą i o stałych porach. Wysiłek był duży, ale najważniejsze, że doprowadził do szczęśliwego finału.

Pani Beato – pisze dalej pacjentka – wierzę w Bowena, że terapia mi pomogła.  Był to jeden z elementów naszych starań. Ale nade wszystko działa Stwórca!!!

Thank You God!
Thank you Mr Bowen!