Bowen’s baby – dzieci poczęte z Bowenem

Bowen's Baby dzieci poczęte dzięki terapii Bowena, Bowen na niepłodność

Czasem wystarczy jeden zabieg, ale częściej są potrzebne długie miesiące terapii, zanim przyjdą na świat: Bowenowe dziecko. Bowen’s baby. Na takie dzieci mówimy „Bowenowe”, bo nie byłoby ich, gdyby nie terapia Bowena.

Dziś otrzymałam wiadomość od pacjentki. Bardzo miłą wiadomość. Czekałam na nią wiele miesięcy. Pacjentka napisała:

Witam Pani Beato, nie wiem czy Panią informowaliśmy – 23 lutego urodził się nam synek . Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

To moje trzecie Bowenowe baby:-)))

Terapia Bowena pomaga bezpłodnym parom w staraniach o poczęcie i narodziny dziecka. Czasem wystarczy jeden zabieg, gnale częściej są to długie miesiące terapii zanim przyjdą na świat Bowenowe dzieci.

Pacjentka, która dziś napisała, miała za sobą 2 lata starań o dziecko zanim trafila do mojego gabinetu. Była zdrowa, bez znanych przeszkód. Terapia Techniką Bowena była jednym z elementów starań o dziecko. Pacjentka była na diecie eliminacyjnej, która wykluczyła problemy ze strony układu pokarmowego. W wywiadzie pacjentka wskazała, że pracuje zmianowo i dodatkowo praca wiązała się z dużym stresem. Kobieta zmieniła pracę na spokojniejszą i o stałych porach. Wysiłek był duży, ale najważniejsze, że doprowadził do szczęśliwego finału.

Pani Beato – pisze dalej pacjentka – wierzę w Bowena, że terapia mi pomogła.  Był to jeden z elementów naszych starań. Ale nade wszystko działa Stwórca!!!

Thank You God!
Thank you Mr Bowen!