blog, terapia kobiet, uroda

Thermie roll – ciepłe zdrowie i uroda

Terapie naturalne są znakomitym sposobem na odzyskanie zdrowia i utrzymanie swojego ciała i stanu emocjonalnego w … dobrym stanie.

Wiosną 2020 roku polecam nowość: terapię Thermie roll, która znakomicie radzi sobie z wieloma problemami zdrowotnymi i kłopotami skóry.

Metodę Thermie roll opracowała Lone Sorensen i jak wszystkie zabiegi z jej szkoły Thermie roll ma nieocenioną wartość: przywracając piękno równocześnie dba o zdrowie całego organizmu. Dzieje się tak, ponieważ Thermie roll sorensensistem ™ to terapia, która opiera się na głównej zasadzie terapii neuro-odruchowej, czyli stymulacji mięśni i nerwów poprzez masowanie punktów akupunkturowych znajdujących się na twarzy, stopach i dłoniach. Każdy zabieg korzystnie wpływa na cały organizm i pracę narządów wewnętrznych.

Terapia Thermie roll polega na masowaniu stref i punktów akupunkturowych przy użyciu specjalnej metalowej rurki, w której spalają się cienkie kadzidełka zrobione ze specjalnie dobranych japońskich ziół. Zioła stosowane w Thermie to zioła popularne w medycynie naturalnej Korei i Japonii. Dym z ziół ma przyjemny zapach i wprowadza do zabiegu element aromaterapii.

Takie połączenie stymulacji manualnej z ciepłem i aromaterapią wzmacnia efekt terapeutyczny zabiegu i zapewnia korzystny oraz wszechstronny wpływ na zdrowie.

Zabiegi Thermie roll wykonuje się na całym ciele: twarzy, ramionach, nogach, brzuchu oraz plecach. Każdy zabieg przynosi odprężenie, przywraca zdrowie, urodę i witalność.

Thermie dla zdrowia

Poprzez stymulację stref i punktów akupunkturowych na skórze terapia Thermie działa na układ nerwowy, hormonalny oraz aktywizuje układ odpornościowy i krwionośny.

Terapia Thermie działa przeciwzapalne i natychmiast łagodzi bóle w całym ciele: stawów, mięśni i kości.

Jak działa terapia Thermie?

Terapia Thermie zwiększa krążenie krwi i limfy, co przyspiesza detoksykację organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii. Jednocześnie zwiększa przepływ świeżej krwi i tlenu w tkankach.

🌺 uwalnia endorfiny, co poprawia samopoczucie
🌺 stymuluje produkcję krwi i limfy
🌺 przyspiesza metabolizm komórkowy
🌺 zwiększa zdolność krwi do przenoszenia tlenu
🌺 zmniejsza napięcie mięśni
🌺 stymuluje narządy wewnętrzne do lepszej pracy
🌺 odpręża
🌺 usuwa zmęczenie
🌺 eliminuje oznaki stresu
🌺 pomaga zwalczać infekcje
🌺 przywraca energię, zwiększa ogólną witalność
🌺 usuwa ból, sztywność i skurcze mięśni

Terapia Thermie wskazana jest do stosowania przy problemach takich jak:

🌺 migreny
🌺 depresja
🌺 apatia
🌺 brak energii
🌺 uczucie pustki
🌺 stres
🌺 problemy emocjonalne
🌺 bezsenność
🌺 uczucie niepewności i strachu

Thermie dla urody

Terapia Thermie zwiększa przepływ krwi w skórze i przyspiesza metabolizm komórkowy, dzięki czemu powstają nowe komórki. W efekcie skóra odzyskuje świeży wygląd, zmniejszają się plam a zmarszczki spłycają.

Terapia Thermi usuwa worki i cienie pod oczami, opadające powieki podnoszą się bardzo szybko, wraca blask oczu – to wszystko następuje znacznie szybciej niż w przypadku innych metod przeciwstarzeniowych.

Thermie roll jest znakomitym uzupełnieniem automasażu twarzy bądź masażu liftingującego.

Ilu zabiegów potrzebuję?

Każdy pojedynczy zabieg Thermie roll jest cennym odprężeniem i odpoczynkiem. Już jeden zabieg jest oddechem dla naszego ciała i umysłu. Ale czy da się przeżyć cały rok raz nabrawszy powietrza? Jeśli chcemy zadbać o siebie i dokonać głębszej zmiany w naszym zdrowiu i wyglądzie, warto pomyśleć o serii zabiegów.

Jeden, sześć lub dwadzieścia cztery – to z ilu zabiegów skorzystasz, zależy od tego, jakiego efektu oczekujesz i czego potrzebujesz.

Osobiście polecam cykl 6-ciu zabiegów. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w oddzielnym artykule: Ile zabiegów?

Jak często można wykonywać zabiegi?

Thermie roll można stosować co trzeci dzień. Wtedy efekt jest najszybszy i najlepszy. Ale powiedzmy sobie szczerze, że nie bardzo mamy na to czas. Jeden zabieg raz w tygodniu będzie optymalny dla Twojego zdrowia i urody.

Efekty stosowania Thermie roll

Thermie na twarzy:

🌺 likwiduje zmarszczki
🌺 wyostrza rysy twarzy
🌺 stymuluje produkcję kolagenu
🌺 działa odprężająco na cały organizm
🌺 przywraca prawidłową pracę narządów wewnętrznych

Thermie na brzuchu:

🌺 spala tłuszcz
🌺 ujędrnia skórę
🌺 usuwa cellulit
🌺 usuwa rozstępy
🌺 usuwa zaparcia

Thermie na ramionach:

🌺 spala tłuszcz
🌺 ujędrnia skórę
🌺 usuwa cellulit

Thermie na nogach:

🌺 spala tłuszcz
🌺 ujędrnia skórę
🌺 usuwa cellulit
🌺 usuwa rozstępy
🌺 usuwa żylaki

Thermie roll wpływa na ogólny stan zdrowia i samopoczucia.

Zapraszam na zabiegi!

Cenę zabiegów sprawdzisz tutaj.